top of page
🏡 Rodinný Coworking v Českém ráji: Spojujeme práci, rodinu a přírodu! 🌳 (1)
🏡 Rodinný Coworking v Českém ráji: Spojujeme práci, rodinu a přírodu! 🌳 (1)

🏡 Rodinný Coworking v Českém ráji: Spojujeme práci, rodinu a přírodu! 🌳 (1)

👩‍💼👶 Hledáte ideální místo pro práci, kde se můžete soustředit na své profesní zájmy a povinnosti, zatímco vaše děti jsou v bezpečí a dobře se baví? Naše rodinné coworkingové prostředí je právě to, co potřebujete!

Čas & Lokalita

3 more dates

Jun 10, 2024, 9:00 AM – Jun 13, 2024, 3:00 PM

Stružinec, Tuhaň 29, 512 51 Stružinec-Lomnice nad Popelkou, Česko

O události

🏡 V našem venkovském coworkingovém centru na vás čekají příjemné společenské prostory, rozlehlá zahrada a terasa obklopená krásnou přírodou Českého ráje. U nás můžete pracovat efektivně a s radostí, zatímco vaše děti si užívají dětský koutek a venkovní aktivity. Přijet můžete jen na pár hodin, 2 dny nebo zůstat od středy až do neděle. 

🌟 Program Coworkingu v Tuhani 29 🌟

➡️ 09:00 - 15:00: Volné bloky pro práci nebo odpočinek v našem velmi netradičním a přitom útulném domě, na terase nebo v zahradě. Najděte si své ideální místo k práci nebo relaxaci a nechte se inspirovat krásným venkovským prostředím Českého ráje.

➡️ 15:00 - ?: Networkingové posezení pro ty, kdo zůstávají přes noc, třeba s vínem, pivem nebo aperolem. Připojte se k ostatním účastníkům při neformálním setkání plném sdílení, inspirace a navazování nových pracovních i osobních kontaktů.

➡️ Průběžné sdílení a inspirace: Během dne můžete očekávat sdílení inspirativních příběhů, tipů a nápadů od ostatních účastníků coworkingu, abyste se mohli neustále rozvíjet a posouvat svůj profesní i osobní růst.

➡️ Procházky nebo výlety: Pro odpočinkovou pauzu si můžete (sama, s dětmi, nebo společně s ostatními) dopřát procházky nebo výlety do okolní přírody Českého ráje a nabrat čerstvý vzduch a novou energii pro zbytek dne.

➡️ Ranní jógové protažení: Zahajte den s energickou a relaxační ranní jogou, která vám pomůže nastartovat den plný energie a pozitivních vibrací.

➡️ Neomezený přístup k dobré kávě a čaji: Po celý den máte k dispozici neomezený přístup k dobré kávě a čaji, abyste si mohli dopřát krátkou přestávku a nabrat novou energii. Formu stravování budeme řešit s účastníky konkrétního termínu akce před jejím konáním. Je možné domluvit se na společném vaření, přivézt si vlastní jídlo, využít nabídky restaurací v okolí, nebo si objednat stravu přímo v Tuhani 29. Strava není zahrnuta v ceně vstupenky na coworking. 

➡️ Ubytování v útulně zařízených pokojích: Pokud se rozhodnete zůstat i přes noc nebo využít coworkingový prostor na celou otevírací dobu, nabízíme ubytování v útulně zařízených pokojích, kde si můžete odpočinout a načerpat síly.

➡️ Zázemí a zábava pro děti: Vaše děti budou mít k dispozici zázemí a zábavu v našem dětském koutku a v zahradě, kde se mohou bavit a užívat si společně s ostatními dětmi v bezpečném prostředí. Pro mladší děti je možné po domluvě zařídit i hlídání, nebo se domluvit s ostatními účastníky a v péči o děti se prostřídat. 

➡️ Pohodová neformální atmosféra: Celý program coworkingu je doplněn pohodovou a neformální atmosférou, která vám umožní cítit se jako doma a současně se zapojit do inspirativního prostředí plného nových možností a příležitostí.

🌿 Přidejte se k nám a zažijte jedinečnou kombinaci práce, odpočinku a inspirace v Tuhani 29!

📢 Pozor! Kapacita je omezena, proto neváhejte a zarezervujte si své místo co nejdříve! 

Na výběr je několik možností vstupenek. Vyberte si tu správnou pro Vás, nebo mi zavolejte na 737222402 či napište na info@tuhan29.com, ráda Vám pomohu s výběrem a registrací. 

Těším se na Vás. 

Radka Jordánová

Vstupenky

 • Denní vstupné

  Rádi byste okusili náš coworking, navázali nové pracovní a osobní vztahy, ale přitom nemáte možnost zůstat přes noc? Kupte si denní vstupenku. Cena zahrnuje denní pobyt v coworkingovém centrum a celodenní přísun dobré kávy a čaje.

  CZK 290.00
 • Ubytování (1 noc)

  Zůstaňte až do druhého dne a užijte si prostor pro práci i odpočinek déle. Večer se můžete seznámit s ostatními návštěvníky, nebo strávit večer s oblíbenou knihou.

  CZK 390.00
 • Pobyt na pár dní (po-čt)

  4denní vstupné do rodinného coworkingu pro 1 dospělou osobu s ubytováním na 3 noci. Káva a čaj po celou dobu pobytu v ceně. Na základě domluvy je možné si navíc objednat i výborné jídlo a nemuset se starat vůbec o nic :)

  CZK 1,990.00
 • Dětské vstupenky

  Děti vezměte s sebou. Mohou si tu hrát, bavit se a být na čerstvém vzduchu. Podle toho, jakou péči vaše děti ještě potřebují, si můžete vybrat volný denní vstup nebo i zajištění hlídání.

  From CZK 100.00 to CZK 590.00
  • CZK 100.00
  • CZK 200.00
  • CZK 200.00

Total

CZK 0.00

Sdílet událost

bottom of page