top of page
Vánoce 2023 bez stresu: Adventní víkend pro ženy
Vánoce 2023 bez stresu: Adventní víkend pro ženy

Vánoce 2023 bez stresu: Adventní víkend pro ženy

Vánoce bez stresu jsou snem každé ženy. Naše adventní víkendová akce je přesně tím, co potřebujete, abyste se naladily na "svátky klidu a míru". Přijeďte si odpočinout, nechat se hýčkat, načerpat novou energii a zažít adventní víkend plný pohody, užitečných workshopů a vánočních drinků.

Čas & Lokalita

Dec 01, 2023, 5:00 PM – Dec 03, 2023, 2:00 PM

Stružinec, Tuhaň 29, 512 51 Stružinec-Lomnice nad Popelkou, Česko

O události

🌿 Co můžete očekávat od našeho víkendu:

Naladíme se na „svátky klidu a míru“ 🎄🌟. Těšte se na chvíle odpočinku, předvánoční pohodu a péči o duši i tělo s vynikajícím adventním drinkem po ruce. 

Praktické rady a tipy v našich workshopech vám pomohou zvládnout vánoční přípravy s lehkostí a radostí, a nejen to. Navíc si odvezete domů vlastnoručně vyrobený stylový adventní věnec, kterým zkrášlíte svůj domov. A ještě k tomu si osvojíte nové a trvalé dovednosti, jak o sebe pečovat. 

Workshopy jsme pro Vás připravili hned 4

 1. „Jak se nezbláznit z vánočních příprav“ (Radka Jordánová, Tuhaň 29)
 2. "Jak se udělat krásnou nejen na Vánoce" (Barbora Martišová, Ateliér Maniola)
 3. "Zdravá výživa - jak v lednu začít a už nikdy neskončit" (Karolína Hamplová, Jsem Karolína)
 4. "Adventní věnec stylově" - veškerý materiál pro výrobu věnce je v ceně pobytu (Barbora Martišová, Ateliér Maniola)

Kromě toho zažijete nezapomenutelný program plný aktivit, které budou posilovat vaše tělo i duši. Od cvičení pro ženy až po relaxační masáže a procházky v okolí, nabízíme vše, co potřebujete k dokonalému načerpání energie

Nestresujte se nad vánočními plány, ale připojte se k nám a zažijte vánoční atmosféru plnou pohody, sdílení a nových přátelství.

V ceně je zahrnuto ubytování, strava, lektorované workshopy v netradičním, vánočně vyzdobeném prostředí, masáž v délce 30 minut, ranní cvičení, vánoční drinky a mnoho dalšího. A když vezmete kamarádku s sebou, dostanete obě 5 % slevu (v objednávce uveďte slevový kód "JEDUSKAMARADKOU", jméno kamarádky uveďte do registračního formuláře a vyberte manuální způsob platby).

Přidejte si ještě jeden zážitek navíc a přikupte si focení od Ateliér Maniola, včetně líčení, za zvýhodněnou cenu 2 500 Kč, buď jako dárek pro sebe nebo pro blízké. 

A pokud byste se chtěla nechat hýčkat ještě víc, přiobjednejte si delší masáž od Karolíny, více o nabídce masáží najdete na https://jsemkarolina.cz/. 

Přijďte se k nám připojit na tento jedinečný adventní víkend plný pohody a relaxace! Místo omezeno, neváhejte a zarezervujte si své místo ještě dnes

Podrobnější program: 

Pátek 1.12.:

 1. Seznámení a ubytování.
 2. Úvodní workshop "Jak se nezbláznit z vánočních příprav."
 3. Společná večeře.
 4. Vánoční drinky a pohoda.

Sobota 2.12.:

 1. Ranní jógové protažení. 
 2. Lahodná snídaně.
 3. Masáže během dne (30 minut na osobu).
 4. Procházka v přírodě.
 5. Chutný oběd.
 6. Workshop make-up a možnost focení.
 7. Cvičení pro posilování ženského těla.
 8. Workshop "Zdravá výživa: jak v lednu začít a nikdy neskončit".
 9. Večeře a adventní večírek s vánočními drinky. 

Neděle 3.12.:

 1. Ranní jóga na protažení.
 2. Společná snídaně.
 3. Workshop "Stylový adventní věnec".
 4. Rozloučení a hurá na Vánoce bez stresu.

Těšíme se na Vás!

Vstupenky

 • Adventní pobyt

  Praktické rady a tipy na workshopech: Jak se nezbláznit z vánočních příprav, Stylový adventní věnec, Krásná nejen na Vánoce, Zdravá výživa: jak v lednu začít a už nikdy neskončit. Relaxace a péče o duši i tělo: Masáž v délce 30 minut a cvičení pro posílení ženské energie. Ubytování v příjemně zařízených pokojích. Celodenní strava (2x snídaně, 2x oběd, 2x večeře). Pohodová adventní atmosféra, vánoční drinky a networking s dalšími účastnicemi.

  CZK 5,290.00
  Sale ended
 • Profesionální make-up a focení

  Využijte přítomnosti Báry z Ateliér Maniola a přiobjednejte si profesionální focení, včetně líčení během pobytu, a to za zvýhodněnou cenu. Fotografie můžete využít i jako vánoční dárek pro sebe nebo své blízké.

  CZK 2,500.00
  Sale ended
 • Prodloužená masáž

  Nechte se hýčkat ještě víc a přiobjednejte si delší masáž. V základní ceně pobytu je masáž v délce 30 minut. Zakoupením tohoto poukazu si přiobjednáte dalších 30 minut péče od Karolíny. Více informací o nabídce masáží najdete na https://jsemkarolina.cz/masaze/.

  CZK 500.00
  Sale ended

Total

CZK 0.00

Sdílet událost

bottom of page