top of page
Tuhan dum.jpg

Ceník

Naše služby vždy přizpůsobujeme na míru konkrétním zákazníkům.

 

Ať už potřebujete přestavět nábytek ve společných prostorách, přeuspořádat pokoje, vytvořit atmosféru osvětlením, technikou i hudbou, Tuhaň 29 se Vám přizpůsobí. Na míru domlouváme i rozsah zajištění stravy (snídaně, obědy, večeře, coffee break), provoz baru a servis.

 

Ceník níže je proto orientační, pro konkrétní nabídku se, prosím, ozvěte telefonicky, emailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře níže. Pošleme Vám nabídku přesně pro Vás.  

Orientační ceny ubytování

1 osoba/1 NOC

Cena za 1 osobu za 1 den/noc zahrnuje ubytování, ubytovací poplatek obci, úklid, energie a snídani.  

950 Kč

6 osob/2 dny

Cenový balíček pro menší skupiny v počtu 6 - 14 osob zahrnuje ubytování na 2 noci, včetně zajištění stravy na celý den (2x snídaně, 2x oběd, 2x večeře). Cena již zahrnuje související poplatky. 

16 200 Kč

2 osobY/1 Noc

Ideální cenový balíček pro páry nebo jiné dvojice, ať už jedou za odpočinkem do Českého ráje, nebo hledají přespání na cestách. Cena zahrnuje ubytování na 1 noc a snídani pro 2 osoby.

1 800 Kč

15 osob/2 dny

Cena za ubytování na 2 noci, stravu na celý den a servis pro skupiny přátel, pracovní kolektivy nebo jiné skupinky v počtu 15-19 osob. 

35 700 Kč

6 osob/2 Dny

Cena za ubytování na 2 noci, včetně snídaně pro šest osob. Cena platí o víkendech i ve všední dny a zahrnuje dodatečné poplatky. Pro obědy a večeře je možný celodenní pronájem kuchyně k vlastnímu stravování, a to za příplatek.

4 500 Kč

20 osob/2 dny

Baliček služeb pro skupiny nad 20 osob obsahuje ubytování na 2 noci, zajištění stravy (snídaně, obědy, večeře), základní servis a naši vřelou péči. 

48 000 Kč

Svatby

Lásku tu máme rádi. Pro Váš svatební den Vám na celý víkend pronajmeme vždy celou Tuhaň 29, a to od pátku do neděle. Prostory umožňují konání obřadu, svatební hostiny nebo rautu, párty i ubytování hostů. Umíme Vám připravit celou svatbu na míru, a to od služeb svatebního koordinátora, floristy, fotografa, přes catering, až po servis během celé akce. Záleží jen na Vás a Vašich představách. Domluvte si schůzku a přijeďte se podívat, jestli je Tuhaň 29 tím pravým místem pro Váš výjimečný den.    

od 70 000 Kč

Firemní akce

Ubytování, vnitřní i venkovní společenské prostory, technické vybavení (dataprojektor), flipchart, wi-fi, strava, večerní bar i možnost odborného programu, to vše Vám umíme nabídnout na jednom místě, v Tuhani 29. Domluvte si nezávaznou online schůzku a my Vám připravíme individuální nabídku.   

bottom of page