top of page

Firemní akce

Inspirativní a kreativní prostředí a akce na míru posunou Vaši práci a Váš tým kupředu mílovými kroky. 

Připravíme Vám akci přesně pro Vás nebo Vám pronajmeme prostor. Díky našim dlouholetým zkušenostem v managementu a lektorské činnosti umíme zajistit různé vzdělávací aktivity, od konferencí, přes workshopy, až po neformální teambuilding. Pak už jen vzhůru za novými nápady, lepší spoluprací a realizací Vašich firemních cílů.

Firemní well-being pobyt

Zahoďte pracovní stres i přemíru úkolů a přijeďte načerpat novou energii a zharmonizovat svůj tým do klidného a pohodového prostředí. Můžete jen odpočívat, udělat si vlastní program, nebo se něco naučit ve workshopech o duševním zdraví a osobním rozvoji. V nabídce máme i lekce jógy, meditace a relaxační techniky. 

terč.jpg

Posuňte s námi Vaši firmu a Váš tým kupředu mílovými kroky. Interaktivní a speciálně vytvořený program pomáhá firmám přenastavit procesy, rozvinout spolupráci i motivovat tým, a začít tak dosahovat nejen lepších výsledků, ale i vyšší spokojenosti zaměstnanců a zákazníků.

ohen.jpg

Neformální a útulné prostředí a nízká struktura programu Vám umožní zažít příjemné chvíle s kolegy, zlepšit vzájemnou spolupráci i výkonnost pracovního týmu.

Nabízíme i workshopy pro rozvoj spolupráce, týmové dohody, nebo krizové programy.

06dde03a-b334-42d1-bc71-773e07f7848a.JPG
bottom of page