top of page

CO JE TUHAŇ 29

Tuhaň 29 je dům, místo, komunita, život. 

 

Jsme skupina přátel, která v roce 2020 koupila dům s více než 300 let starou historií. Dům je bývalou hájovnou. Ta byla součástí Lomnického panství a mnoho let patřila i rodu Rohanů, kteří vlastnili nedaleký zámek Sychrov. Dům aktuálně prochází další rekonstrukcí, při níž se snažíme uchovat kouzlo domu, navázat na jeho historii, ale zároveň dodat pocit klidu a pohodlí našim hostům. Více o historii domu a probíhající rekonstrukci se dozvíte zde. Rekonstrukce by měla být dokončena v červnu 2022.  

Dům leží v obci Tuhaň - Stružinec v okrese Semily, tj. přesně na hranici Českého ráje a Krkonoš. Je obklopen krásnou přírodou a tichem a v okolí je spousta míst pro aktivní trávení volného času, turistiku, letní i zimní sporty. Na své si přijdou i milovníci kulturních památek a historie a obecně fanoušci Severních Čech. S dobrou dopravní dostupností (1 hod od Prahy), dostatečnou kapacitou ubytování a zázemím pro každé počasí je místo ideální pro relaxaci,  sportovní pobyty i soukromé oslavy (včetně svateb).  

 

Inspirativní prostředí a soukromí ocení zejména pracovní kolektivy. Tuhaň 29 je skvělým prostředím pro firemní aktivity od menších konferencí, workshopů a dalších vzdělávacích akcí, až po neformální teambuilding.     

Jako milovníci spojování lidí a kultury (spolu)pořádáme i spoustu kulturních akcí, koncerty, hudební, divadelní i taneční festivaly. Všechny aktivity, při kterých se lidé mají dobře a užívají si života a společenství, jsou u nás vítány.  

CO DĚLÁME

Místo konání akcí, jako žádné jiné na světě. 

bottom of page