top of page
WELL-BEING POBYT - akce pro uzavřenou skupinu (na objednávku)
WELL-BEING POBYT - akce pro uzavřenou skupinu (na objednávku)

WELL-BEING POBYT - akce pro uzavřenou skupinu (na objednávku)

Hledáte únik od shonu každodenního života, chcete se vrátit k sobě a přitom zažít příjemný čas s Vašimi přáteli? Přijměte pozvání na náš nezapomenutelný Well-being pobyt, kde se oddáte péči o sebe, obnovíte svou rovnováhu a odpočinete si. Well-being pobyty pořádáme bez dětí i s nimi.

Čas a místo

Termín na objednávku

Stružinec, Tuhaň, 512 51 Stružinec, Česko

O události

Co Vás čeká:

🧘‍♀️ Jóga a relaxace: Ponořte se do atmosféry klidu, pohody a dobré nálady. Osvoboďte mysl a nalezněte harmonii skrze poklidné sezení jógy a meditace v krásném přírodním prostředí.

🌿 Well-being workshop: Naučte se dovednosti pro zlepšení celkového zdraví a well-being, včetně technik pro redukci stresu. Náš workshop Vám umožní prožívat své blaženství dlouhodobě.

🍃 Spojení s přírodou: Naše malebné místo v srdci přírody vám poskytne únik od městského ruchu. Procházky lesem, jóga na čerstvém vzduchu, když nám počasí přeje, a okouzlující výhledy na okolní krajinu Vás naplní novou energií.

🍽️ Kvalitní strava: Dobré jídlo (snídaně, oběd, večeře) je základ spokojenosti těla i ducha. Užijte si kvalitní domácí stravu, která podpoří Váš dobrý pocit.

💆‍♀️ Aktivity pro zdraví: Naše lektorka Tereza je terapeutkou tradiční čínské medicíny, koučkou a lektorkou osobního a rodičovského rozvoje. Pro vrcholný zážitek z well-being pobytu si objednejte doplňkovou aktivitu přesně na míru, ať už řešíte bolavá záda nebo vnitřní nejistoty.

🛌 Pohodlné ubytování: Ubytujte se v našem inspirativním a komfortním prostředí, kde se budete cítit jako doma. Prohlédněte si, jak to u nás vypadá.

🌈 Dětský ráj: Pokud budete chtít vzít s sebou i děti, u nás mají nekonečné možnosti k objevování a zábavě. Vašim dětem je k dispozici spousta hraček, dětský koutek, trampolína, pískoviště, atd. Mohou si taky užít jízdu na traktůrku, nebo se naučit střílet z luku.

Více o lektorkách:

Mgr. Tereza Stratilová, MBA

Tereza vystudovala Andragogiku a Sociologii na Univerzitě Palackého v Olomouci a Psychologii v americkém Chicagu, kde získala i titul MBA. Je vystudovanou terapeutkou Tradiční čínské medicíny, koučkou s mezinárodní ICF akreditací a také aspirantkou psychoterapeutického výcviku v Jungiánské terapii. Kvalifikaci lektorky jógy získala přímo u zdroje, v indickém klášteře, během několikaměsíčního pobytu, kde se věnovala nejen józe a fyziologii, ale i meditačním technikám.

Málokdo má tak hluboké a komplexní znalosti lidské duše a propojení fyzického a duševního zdraví, jako právě Tereza. A co je na tom nejlepší, nebojí se své zkušenosti sdílet, a pomáhat ostatním prožívat zdravější a spokojenější život.

V rámci našeho Well-being pobytu máte možnost Terezu poznat, naučit se něco o sobě a pro sebe ve Well-being workshopu, zacvičit si ranní jógu a přiobjednat si individuální konzultaci nebo akupunkturu během pobytu. Při objednávce individuální péče předem, získáte zvýhodněnou cenu. Na místě bude možné si konzultaci přikoupit, pokud nebudou vyčerpány časové možnosti.

Mgr. Radka Jordánová

Radka pracuje jako lektorka firemních well-being pobytů a HR konzultantka. Zaměřuje se zejména na řešení krizových situací ve firmách a v pracovních kolektivech. Poradenství, práci s lidmi a skupinami a také vzdělávání se věnuje přes dvacet let, titul Mgr. získala na Univerzitě Karlově v Praze v oboru Sociální politika a sociální práce. Má za sebou bohaté zkušenosti s personálním řízením, organizací vzdělávacích aktivit a vedením skupinových programů pro podporu dobrých vztahů v kolektivech.

Tématům duševního zdraví a well-beingu se věnuje dlouhodobě, přičemž se zaměřuje na souvislost mezi duševní pohodou a prací.  O pracovních tématech a kariérním rozvoji se můžete s Radkou poradit osobně přiobjednáním individuální konzultace v rámci Well-being pobytu. Při objednávce individuální péče předem, získáte zvýhodněnou cenu. Na místě bude možné si konzultaci přikoupit, pokud nebudou vyčerpány časové možnosti.

Tuhaň 29 je Radčiným srdcovým projektem, domovem, ve kterém ji baví vytvářet místo pro setkávání, příjemné společné chvíle a osobní rozvoj.

Jak se registrovat:

Vyplňte registrační formulář na našem webu s Vaší představou o ideálním termínu a počtu účastníků, případně dalších speciálních požadavcích. Na zadané kontaktní údaje se Vám brzy ozveme zpět, domluvíme podrobnosti a zašleme Vám cenovou nabídku. 

Cena zahrnuje:

  • ubytování,
  • zajištění stravy,
  • jógu,
  • lektorovaný workshop na téma well-being,
  • úklid,
  • servis,
  • ubytovací poplatek obci,
  • případné zapůjčení hraček
  • a příjemnou atmosféru.

Doplňkově si můžete přiobjednat individuální konzultaci/péči (60 min) týkající se zdraví, duševní pohody, vztahů, rodičovství nebo kariérního rozvoje.

Přijměte pozvání k vlastnímu Blaženství!

Přijměte pozvánku k péči o své tělo a mysl. Máme omezený počet míst, tak neváhejte zarezervujte si svůj termín již dnes na www.tuhan29.com, nebo nás kontaktujte na info@tuhan29.com pro další informace.

Získejte zpět svou vitalitu, najděte harmonii a prožijte pobyt plný odpočinku a radosti. Těšíme se na setkání s vámi na našem Well-being pobytu!

S láskou,

Radka Jordánová a Tereza Stratilová

Tuhaň 29 s.r.o.

Tel: 737222402

Email: info@tuhan29.com

www.tuhan29.com

Sdílet událost

bottom of page