top of page
INSPIRATIVNÍ POBYT - Networking retreat v Českém ráji
INSPIRATIVNÍ POBYT - Networking retreat v Českém ráji

INSPIRATIVNÍ POBYT - Networking retreat v Českém ráji

Potkejte nové přátele, rozvíjejte své nápady a tvořte. Tuhaň 29 Vám bude inspirací. "Networking retreat v Českém ráji" je dvoudenní setkání navržené tak, aby poskytovalo účastníkům neformální prostor pro prezentaci vlastního podnikání, rozvoj nápadů a vzájemnou inspiraci.

Čas a místo

13. 3. 2024 15:00 – 14. 3. 2024 11:00

Stružinec, Tuhaň, 512 51 Stružinec, Česko

O události

Datum a místo: Setkání proběhne od středy 13. do čtvrtka 14. března 2024 ve společenském centru Tuhaň 29 v malebném prostředí Českého ráje. Ubytování bude zajištěno přímo v místě konání akce.

Popis události: "Networking retreat v Českém ráji" je dvoudenní setkání navržené tak, aby poskytovalo účastníkům neformální prostor pro prezentaci vlastního podnikání, rozvoj nápadů a vzájemnou inspiraci.

Program:

První den: příjezd,  workshop, představení a večeře: 

 1. Účastníci dorazí odpoledne a budou ubytováni v pohodlných pokojích v klidném prostředí Tuhaň 29 v Českém ráji (jen hodinu od Prahy). 
 2. Program otevře odpolední workshop s lektorkou Mgr. Radkou Jordánovou zaměřený na praktické dovednosti v oblasti networkingu a sdílení inspirativních příběhů.
 3. Večer bude pokračovat společnou večeří a posezením (možná i u ohně, když bude počasí přát). 
 4. V rámci neformálního večerního setkání budou mít účastníci možnost představit své podnikání a sdílet své nápady, seznamovat se s ostatními a diskutovat. 

Druhý den: snídaně, ranní setkání a odjezd: 

 1. Ranní setkání a networking při snídani pro posílení nově vytvořených vztahů.
 2. Po snídani budou mít účastníci příležitost k poslednímu networkingovému setkání, předání kontaktů a rozloučení s novými známými. 

Další informace:

 • Ubytování bude zajištěno v místě konání akce ve společenském centru Tuhaň 29.
 • Stravování během celé akce zahrnuje večeři, snídani a občerstvení během pauz.
 • Každý účastník bude mít prostor k prezentaci svého podnikání a sdílení nápadů.
 • Akce je koncipována jako neformální a pohodové setkání, kde je kladen důraz na vzájemnou inspiraci a uvolněnou atmosféru.
 • Kapacita akce je 15 osob. 
 • Setkání jsou určena pro freelancery, začínající i zkušené podnikatele, lektory, kouče, manažery i umělce, prostě všechny, kdo mají chuť se seznamovat, inspirovat a navázat nové obchodní i osobní vztahy. 

Toto dvoudenní Inspirativní setkání nabízí účastníkům prostor pro prezentaci vlastního podnikání, vzájemnou inspiraci a příležitost k relaxaci v krásném prostředí Českého ráje.

Registrujte se již dnes a těšte se na pohodovou akci. My se těšíme na Vás. 

Cena: 2 490,- Kč/os. 

Cena zahrnuje ubytování na 1 noc, večeři, snídani, občerstvení během akce, lektorovaný workshop a všechny související poplatky. 

Sdílet událost

bottom of page