top of page
DOVOLENÁ S RODINOU A/NEBO PŘÁTELI
DOVOLENÁ S RODINOU A/NEBO PŘÁTELI

DOVOLENÁ S RODINOU A/NEBO PŘÁTELI

Tuhaň 29 je ideálním místem pro společnou dovolenou více rodin s dětmi. Děti jsou tu spokojené a zabavené a dospělí mohou odpočívat a užívat si společné chvíle.

Čas a místo

Termín dle domluvy

Stružinec, Tuhaň 29, 512 51 Stružinec, Česko

O události

Pro Vaši dovolenou s přáteli a dětmi si můžete Tuhaň 29 zarezervovat. Napište nebo zavolejte a vyberte si volný termín a rozsah souvisejících služeb. 

K dispozici Vám bude až 6 samostatných pokojů s různým počtem lůžek. Kapacita domu je 20-30 osob v závislosti na preferované míře soukromí, případně počtu dětí. K pokojům náleží 3 koupelny s toaletou, další koupelna a WC je v přízemí. 

V domě je několik společenských prostor, v nichž si najde každý své místo k odpočinku i pro společenské posezení. 

Pro aktivity můžete také využít rozlehlou zahradu (6000 m2) s ohništěm, trampolínou, pískovištěm a spoustou místa pro venkovní odpočinek i zábavu. Relaxovat na sluníčku i pod hvězdami můžete i na velké terase (160 m2). 

Rádi Vám poradíme hezká místa, kam na výlet, na koupaliště nebo na procházku.

Můžeme pro Vás zajistit i stravování a pití na základě objednávky. 

Součástí ceny je péče o to, abyste se tu cítili jako doma, všechno fungovalo a Vy jste mohli jen užívat společný čas. 

Cena je stanovena dle počtu osob (dospělých a dětí), délky pobytu a souvisejících služeb. Na orientační ceník se podívejte sem.

Pro informaci o dostupných termínech a další dotazy nás neváhejte kontaktovat na 737222402 nebo info@tuhan29.com, rádi Vám připravíme balíček na míru.         

Sdílet událost

bottom of page