top of page
Beauty víkend pro ženy
Beauty víkend pro ženy

Beauty víkend pro ženy

🌸 Zveme vás na nezapomenutelný zážitek plný krásy a péče o sebe! Přijďte si užít víkend plný relaxace, krásy a radosti na naši exkluzivní akci - Beauty Víkend pro ženy!

Čas a místo

Akce na objednávku

Stružinec, Tuhaň 29, 512 51 Stružinec-Lomnice nad Popelkou, Česko

O události

🌸 Vytvořte si pro sebe a své kamarádky nezapomenutelný zážitek plný odpočinku a krásy. 

✨ Spojte síly a oslavte ženskost s naším Beauty víkendem, který je připraven přivést vaši holčičí partu na vrchol relaxace, krásy a radosti! Tato akce je ideální pro skupiny kamarádek, pracovní kolektivy či pro nevěsty a jejich přítelkyně, které si chtějí užít naplno svou rozlučku se svobodou. Program je ideální pro skupiny do 15 osob. 

Co můžete očekávat:

🌺 Odpočiňte si od každodenního shonu a vstupte do světa odpočinku a péče o sebe. Na Beauty víkendu vás čeká program plný péče o sebe, relaxačních aktivit a inspirativních workshopů, které budou přizpůsobeny přímo potřebám vaší skupiny.

✨ Prožijte víkend plný relaxace a péče o své tělo i mysl. 

✨ Naučte se něco o make-upu a ideálním způsobu líčení pro vaši krásu. 

✨ Vytvořte nezapomenutelné společné vzpomínky.

Program akce: 

🌟 Páteční večer 

 1. Uvítání a ubytování.
 2. Úvodní workshop "Jak žít v pohodě - chvilka sdílení."
 3. Společná večeře.
 4. Drinky a pohoda.

🌟 Sobota

 1. Ranní jógové protažení nebo meditace. 
 2. Lahodná snídaně.
 3. Procházka v přírodě/výlet.
 4. Chutný oběd.
 5. Workshop o make-upu.
 6. V průběhu dne možnost individuálního profi focení.  
 7. Večeře a večírek. 

🌟 Neděle

 1. Ranní jóga na protažení nebo meditace.
 2. Společná snídaně.
 3. Workshop "Tvoříme s láskou".
 4. Rozloučení, společné foto na památku a odjezd.

Přijďte si užít exkluzivní Beauty Víkend pro uzavřené skupiny a prohloubte své vztahy s krásou, radostí a nezapomenutelnými okamžiky! 🌹💄✨

Po celý víkend se Vám bude věnovat Radka s Barčou, dvě dlouholeté kamarádky, které spojily své dovednosti v péči o krásu (Ing. Barbora Martišová) a duši (Mgr. Radka Jordánová), a rády se s vámi o své zkušenosti podělí. 

Bára je kreativní a veselá dáma s ojedinělým citem pro vytvoření vřelé atmosféry, která ráda tvoří, má šikovné ruce a umí s neobyčejným citem zachytit ten správný moment. Při beaty víkendu vás naučí něco si vytvořit (téma domlouváme na míru každé skupině), podělí se s vámi o své zkušenosti s make-upem a individuálně vám poradí, jaký typ makeupu zvolit přesně pro vás, a udělá vám společnou fotku na památku. A v případě zájmu vás nafotí i individuálně.

Radka vám pomůže, abyste se v Tuhani 29 cítily jako doma (ona je tu doma) a připraví vám odpočinkovou část programu. Radka se věnuje dlouhé roky psychologii, poradenství a práci s lidmi. Vždycky ráda poradí a nakazí ostatní svým neutuchajícím optimismem.   

Zarezervujte si svůj termín a vytvořte si společně s námi vzpomínky na celý život. Pro více informací a nabídku termínu nás kontaktujte na 737222402 nebo na info@tuhan29.com. 

Těšíme se na Vás!

Radka a Bára

Ceník

 • Profesionální make-up a focení

  Využijte přítomnosti Báry z Ateliér Maniola a přiobjednejte si profesionální individuální focení, včetně líčení, a to během pobytu za zvýhodněnou cenu.

  2 500,00 Kč
 • Beauty víkend - skupinová cena

  Cena zahrnuje ubytování v příjemně zařízených pokojích, celodenní stravu (2x snídaně, 2x oběd, 2x večeře), organizované aktivity (3 workshopy, odpočinkové aktivity) a pohodovou atmosféru.

  49 000,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page