top of page
Tuhan dum.jpg

Ceník

Naše služby vždy přizpůsobujeme na míru konkrétním zákazníkům.

 

Ať už potřebujete přestavět nábytek ve společných prostorách, přeuspořádat pokoje, vytvořit atmosféru osvětlením, technikou i hudbou, Tuhaň 29 se Vám přizpůsobí. Na míru domlouváme i rozsah zajištění stravy (snídaně, obědy, večeře, coffee break), provoz baru a servis.

 

Ceník níže je proto orientační, pro konkrétní nabídku se, prosím, ozvěte telefonicky, emailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře níže. Pošleme Vám nabídku přesně pro Vás.  

Orientační ceny ubytování

Svatby

Lásku tu máme rádi. Pro Váš svatební den Vám na celý víkend pronajmeme vždy celou Tuhaň 29, a to od pátku do neděle. Prostory umožňují konání obřadu, svatební hostiny nebo rautu, párty i ubytování hostů. Umíme Vám připravit celou svatbu na míru, a to od služeb svatebního koordinátora, floristy, fotografa, přes catering, až po servis během celé akce. Záleží jen na Vás a Vašich představách. Domluvte si schůzku a přijeďte se podívat, jestli je Tuhaň 29 tím pravým místem pro Váš výjimečný den.    

od 70 000 Kč

Firemní akce

Ubytování, vnitřní i venkovní společenské prostory, technické vybavení (dataprojektor), flipchart, wi-fi, strava, večerní bar i možnost odborného programu, to vše Vám umíme nabídnout na jednom místě, v Tuhani 29. Domluvte si nezávaznou online schůzku a my Vám připravíme individuální nabídku.   

bottom of page