top of page
Vyhledat

Podkroví

Když jsme poprvé přišli do domu a vystoupali po dobrodružném schodišti bez zábradlí až do podkroví, zaujaly nás hlavně dvě věci. Zapuštěná masážní vana v jinak nedostavěné koupelně a krásné výhledy ze střešních oken. Jinak byl ale v podkroví nábytek, který jsme netušili, jak se do něj vůbec povedlo nastěhovat, a spousta nepořádku.

Trvalo skoro dva roky, než jsme se přes všechnu ostatní důležitou práci dostali k tomu, udělat z podkroví útulný a příjemný prostor, kde se bude dobře spát, ale klidně i odpočívat během dne. Teď Vám s radostí můžeme říct, že je to tu.

Přijeďte se podívat a říct nám, jak se Vám podkrovní prostory líbí.


Tady původní stav

Sem jsme zatím došli. Máme dva příjemné pokoje, kde se pohodlně ubytuje až 10 lidí, krásnou koupelnu se zapuštěnou vanou a výhledem do zahrady, na protější stráně a uprostřed noci na hvězdy na nebi, a malý společný prostor na čtení a válení během dne.Původního schodiště se všichni báli, pod těžšími hosty se prohýbalo a z obou stran mu chybělo zábradlí. Nechali jsme proto na míru vyrobit nové schodiště a zároveň ho upravit tak, aby vypadalo jakoby k domu patřilo odjakživa. Povedlo se náramně, máme z něj velkou radost. Tady je:Co té změně říkáte?

55 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page