top of page
POHODA V TUHANI 29
POHODA V TUHANI 29

POHODA V TUHANI 29

Zábava i odpočinek kdykoli v Tuhani 29. Přijeďte sami, s rodinou, přáteli nebo jakoukoli jinou bandou, vždycky Vás tu rádi uvidíme.

Čas a místo

Termín dle domluvy

Stružinec, Tuhaň 29, 512 51 Stružinec, Česko

O události

Přijeďte si užít dny plné pohody, krásné přírody, klidu a setkávání. Můžete přijet sami, s rodinou i přáteli, užít si společný čas nebo poznat další návštěvníky Tuhaně 29.

K dispozici je 7 samostatných, různě velkých pokojů s kapacitou 25-30 hostů, 5 koupelen s toaletou, společenské prostory, vybavená kuchyň, rozhlehlá zahrada s ohništěm a trampolínou a obrovská terasa pro posezení u kávy nebo pod hvězdami.

Kromě ubytování Vám můžeme zajistit i celodenní stravování. 

V okolí je spousta krásných míst pro výlety i procházky (Kozákov, Hrad Trosky, Hrubá skála, Přehrada Les království, Mumlavské vodopády, Šťastná země, Prachovské skály, zámek Sychrov a další zajímavá místa Českého ráje a Krkonoš). Nedaleko máme dvě venkovní koupaliště (Lomnice nad Popelkou, Košťálov), ale i vnitřní bazény (např. v Jičíně). Na své si přijdou i milovníci lezectví a cyklistiky. V zimě jsou dostupné tratě pro běžky, Kozákov má vlastní skiareál s hezkou sjezdovkou pro děti a s výukou lyžování, ve Špindlu nebo Peci jste za chvilku.   

No prostě, příjemný pobyt můžete zažít celoročně, a i kdybyste tu strávili celý rok, pořád bude co nového objevovat. 

Pro nabídku volných termínů a kalkulaci ceny nás, prosím, kontaktujte. Orientační ceník ubytování najdete zde

Sdílet událost

bottom of page